Bord artdeco

660483

BORD, 1930-tal, art deco, björk och teak med svärtade detaljer, utdragbar låd åt två håll, hylla, höjd 51, 62x38

Slitage. Rispor och repor. Kantstötningar

Möbler, Soffor, Design

Rum 12

Bord artdeco

Budhistorik (7 bud)
5030802
5029232
1 400
5023957
1 300
5029231
5023957

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.