Sideboard

660479

SIDEBOARD, 1950/60-tal, fanerad med teak och bok, 3 dörrar med bakomliggande hyllor, höjd ca 120, 119x49 cm.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Sideboard

Budhistorik (5 bud)
5022681
1 300
5029464
5022681
5029460
5022681

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.