Golvlampa 1900-tal

660473

GOLVLAMPA, 1900-tal, vitmetall, höj- och sänkbar

Brukslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 19

Golvlampa 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

5019403
5018477

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.