Eva Cohen oljemålning

660469

EVA COHEN (samtida): Blomsterstilleben, olja på duk, 2004, signerad och daterad, 60x73 cm

Tavelvagn 3

Eva Cohen oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5030389
5031475
950
5030389
900
5031473
850
5030389

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.