Skulptur Asien

660468

SKULPTUR, sten, Asien, 1900-talets andra hälft, i form av buddhahuvud, monterad på träsockel, total höjd ca 31 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Skulptur Asien

Budhistorik (22 bud)
5022420
4 200
5022461
5022420
3 800
5022403
3 600
5022403
2 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.