Royal Copenhagen "Musselmalet"

660458

KUNGLIG DANSK, "Musselmalet", bärtallrikar, 12 st., porslin, modell 569, diameter ca 14 cm

Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

andra sortering, nagg

Keramik/Porslin

Royal Copenhagen
Budhistorik (15 bud)
5031524
3 200
5031523
5030774
2 800
5030721
2 600
5026782
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.