Matsalsbord Englad

660456

MATSALSBORD, England, tidigt 1900-tal, massiv mahogny, höjd ca 72, längd 128 cm, bredd 50 cm, vardera klaff a 54 cm.

Slitage. Äldre lagningar.

Möbler, Matbord

Rum 20

Matsalsbord Englad

Budhistorik (11 bud)
5026935
5029713
5026935
1 900
5027476
1 800
5026935
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.