Bjorn Willy Mortensen

660455

BJØRN WILLY MORTENSEN (1941-1993), "From Teds Dining Room", 1989, 24/50, screenprint, signerad och numrerad, bladmått, 119x143 cm.

Hanteringsveck

Bjorn Willy Mortensen

Budhistorik (5 bud)
5025266
500
5030439
450
5025266
5025808
5025266

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.