Sekretär sengustaviansk

660453

SEKRETÄR, sengustaviansk, omkring 1800, fanerad med mahogny, beslag och lister i mässing, höjd ca 116, 90x46 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, lagningar, senare skiva

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Sekretär sengustaviansk

Budhistorik (12 bud)
5032155
5032150
1 900
5032142
1 800
5032131
1 300
5031961

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.