Spegel 1700-tal England

660449

SPEGEL, Queen Anne, England, fanérad med mahogny, bronserad, 69x40 cm

Senare glas, skador

Speglar

Rum 5

Spegel 1700-tal England

Budhistorik (7 bud)
5018207
5013536
5013535
5013534
5013118
600

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.