Skulptur terrakotta

660447

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, terrakotta, 1900-talets mitt, i form av flickansikte, stämpelsignerad troligen C. O. Aurén, höjd ca 24 cm inkl. träsockel

Konst, Skulpturer

Monter 28

Skulptur terrakotta

Budhistorik (35 bud)
5022758
5 600
5022726
5 400
5022757
5 200
5022726
5 000
5022756
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.