Peter Dahl färglitografi

660446

PETER DAHL (född 1934): Fredmans epistel nr 76, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 42x28 cm

Fack 7

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (5 bud)
5018447
500
5018428
450
5018406
5018396
5015542

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.