Grindar 1 par

660442

GRINDAR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, höjd 98, 85x97 cm vardera

Bruksslitage

Diverse, Metall

Rum 22

Grindar 1 par

Budhistorik (18 bud)
5018475
3 200
5018391
5018474
5018391
2 400
5016875

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.