Klaffbord 1700-tal

660434

KLAFFBORD, Queen Anne, 1700-tal, England, fanérad med mahogny, lådor i sargen, beslag i mässing, höjd 69, diameter 86 cm

Sprickor, skador och kompleteringar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Klaffbord 1700-tal

Budhistorik (17 bud)
5018868
5018866
3 600
5018858
5018856
2 600
5018855

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.