Champagnekylare i Louis XVI-stil

660432

CHAMPAGNEKYLARE, 1800-tal, Louis XVI-stil, fanérad i olika träslag med intarsiadekor, insats i koppar, höjd 46, diameter 27 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 8

Budhistorik (8 bud)
5019482
2 400
5018053
5019481
5018053
5017117
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.