Toivo Karjalainen vas

660427

TOIVO KARJALAINEN, vas, Finland, underfång i lila, signerad T. Karjalainen oy Kumela, höjd 22 cm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 5

Toivo Karjalainen vas

Budhistorik (3 bud)

5025160
5021444
5020794

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.