Charles Roka

660424

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Motiv av Gosse, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

Fack 30

Charles Roka

Budhistorik (4 bud)

5029351
5029340
500
5029179
450
5029111

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.