Charles Roka

660423

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Motiv av barn, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

Fack 54

Charles Roka

Budhistorik (6 bud)
5029918
1 800
5029499
1 700
5028866
1 600
5029497
1 600
5028866

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.