Byrå i rokokostil

660422

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, med stenskiva, 3 lådor, bukig form, fanerad i mahogny, handtag, nyckelskyltar och beslag i brons, höjd ca 82, 97x45 cm, nyckel finns

Slitage, märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Byrå i rokokostil

Budhistorik (27 bud)
5029995
5030011
5029995
1 900
5030008
1 800
5029995
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.