Oskar Bergman akvareller 4 st

660419

OSKAR BERGMAN (1879-1963): (4), Dom fyra årstiderna, signerade Oskar Bergman, en daterad 1945, akvareller, 17,5x12 cm

Monter 23

Oskar Bergman akvareller 4 st

Budhistorik (8 bud)
5017122
12 500
5016452
12 000
5012519
11 500
5011315
11 000
5010932
10 000

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.