Slaglåspistol

660416

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, längd ca 46 cm

Lagningar, slitage

Vapen/Medaljer

Monter 22

Slaglåspistol

Budhistorik (24 bud)
5019211
1 800
5019210
1 700
5019193
1 600
5019202
1 600
5019193

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.