Vapenring 18 k guld heliotrop

660415

VAPENRING, 18 k guld, graverad heliotrop med bokstäverna A v B under adlig krona, stämplar saknas, ringstorlek ca 16 mm, vikt 2,4 g

Sten med repor

Guld/Smycken

Vapenring 18 k guld heliotrop

Budhistorik (6 bud)
5029627
5029626
950
5029625
900
5023955
850
5022463
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.