Bord 1800-tal

660414

BORD, 1800-tal, Sverige, allmoge, imitationsmåleri, höjd 75, längd 197x85, total längd 325 cm

En bom lös, slitage

Möbler, Matbord, Allmoge

Rum 15

Bord 1800-tal

Budhistorik (40 bud)
5032216
9 400
5032212
9 200
5032212
8 600
5032208
8 400
5032208
8 200

Slutpris SEK:
9 400
966 EUR, 1 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.