Figurin gips katt

660413

FIGURIN, gips, 1900-talets mitt, i form av katt, glaserad, höjd ca 18,5 cm

Lagningar

Konst, Skulpturer

Figurin gips katt

Budhistorik (4 bud)

5023401
500
5021843
450
5021843
5013213

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.