Skrivbord 1900-tal

660409

SKRIVBORD, England, 1900-talets första hälft, sheratonstil, bemålad dekor, njurformad, på hjultrissor i mässing, höjd 74, 120x56 cm, stol medföljer

Slitage och smärre skador

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 12

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (20 bud)
5018487
5 000
5018470
4 800
5018467
4 600
5018466
4 400
5018465
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.