Oscar reutersvärd litografier

660406

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjliga figurer, litografier (2), signerade och daterade 19/90, bildyta innanför passepartout ca 48x34,5 cm

Fack 39

Oscar reutersvärd litografier

Budhistorik (31 bud)
5018872
2 800
5018884
2 600
5018872
2 400
5018878
5018872

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.