Vitrinskåp england

660403

SKIRVSKÅP med vitrinöverdel, 1900-talets första hälft, England 2 delar, fanerat med mahogny, spröjsade glasdörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 195, 90x42 cm, nyckel finns

Slitage, märken, torrsprikor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Vitrinskåp england

Budhistorik (1 bud)

5023806
2019-07-10 08:59:32

2019-07-14 kl 20:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.