Staffan Hallström Gullivers vagn

660402

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Gullivers vagn, monogramsignerad och daterad SH 1969, numrerad 26/60, litografi, bladmått ca 53x76 cm

Oramad, gulnader, fuktfläckar i marginalen, hanteringsveck

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
5025937
5025936
1 800
5025935
5025896
500
5025895
450

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.