Spegel

660397

SPEGEL, 2000-tal, Consort Pictures and Mirrors, Irland, ram fanérad i mahogny, etikettmärkt, höjd ca 99 cm

Bruksslitage

Speglar

Hylla 1

Spegel

Budhistorik (5 bud)
5021624
500
5019941
450
5017869
5015408
5014632

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.