Byrå fanérad i idegran

660395

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérad i idegran med beslag i patinerad mässing, med 5 lådor, höjd ca 77, 76x31 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Byrå fanérad i idegran

Budhistorik (3 bud)

5022888
5018859
5017909

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.