Tebord 1700-tal

660394

TEBORD, rokoko, 1700-tal, fanérad med alm, skiva i tenn sannolikt Tyskland, höjd 69, 77x59 cm

Lagningar, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Tebord 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
5018890
5 200
5018885
5 000
5018883
4 600
5018879
4 200
5018208
2 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.