Carl Zeiss kikare

660388

KIKARE, med fodral, märkt Carl Zeiss, Jena, Dekar 749162, 10x50, fodralets längd ca 27 cm

Ej funktionstestad, slitage, fodral med omfattande ytskador samt mindre skada på lås

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Carl Zeiss kikare

Budhistorik (19 bud)
5031435
1 700
5031451
1 700
5031435
5030630
1 400
5030029
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.