Nordic Care matsalsgrupp

660386

NORDIC CARE, matsalsgrupp, 1900-talets andra hälft, björk och flämande björk fanérade, bestående av: bord samt 4 stolar, sitthöjd ca 45 cm, bordshöjd ca 72, 124x84 cm med iläggskiva ca 39 cm

Slitage, fläckar, märken, repor

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 6

Nordic Care matsalsgrupp

Budhistorik (1 bud)

5015937
2019-07-05 20:31:30

2019-07-09 kl 17:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.