Kopparkittel

660381

KITTEL, koppar, 1800-tal, höjd 22, diameter 59 cm

Lagningar, slitage

Metall

Rum 7, Hylla 5

Kopparkittel

Budhistorik (10 bud)
5030668
700
5028702
650
5028691
600
5027046
550
5028689
550

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.