Ljusstakar sengustaviansk

660374

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, mässing och marmor, höjd ca 20 cm

Slitage, nagg

Diverse

Monter 5

Ljusstakar sengustaviansk

Budhistorik (13 bud)
5030737
1 800
5030467
1 700
5030467
1 400
5030346
1 300
5029358

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.