Soffbord

660372

CARL MALMSTEN, soffbord, fanerat med mahogny, brännmärkt CM samt Möbelsnickare Stefan Olsson AB Gotland, höjd 59, 117x57 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Soffbord

Budhistorik (19 bud)
5031050
5031030
3 800
5030757
3 600
5030757
3 200
5031024

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.