Stolar senempire

660370

STOLAR, 8 st., senempire, 1800-talets första hälft, björk, skuren dekor, lösa textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Brukssliatge, varierande klädsel, klädsel delvis med hårt slitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar senempire

Budhistorik (30 bud)
5019141
5019135
3 800
5019140
3 800
5019135
3 600
5019128
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.