Josef Frank Firma Svenskt Tenn vägghylla

660369

JOSEF FRANK, vägghylla, fanerad med mahogny, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2085, höjd ca 71, 32x17 cm

Smärre slitage

Diverse, Svenskt Tenn, Möbler

Rum 7, Hylla 5

Budhistorik (12 bud)
5032109
2 800
5032103
2 600
5032101
2 400
5032091
5032097

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.