Tàpies etsning

660359

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): "La Main" Komposition, signerad Tapies, 33/75,0 etsning poch carburundum, bladmått ca 66x89 cm

Gulnad

Rum 18

Tàpies etsning

Budhistorik (23 bud)
5019559
5 200
5019558
5 000
5019558
4 800
5019550
4 600
5019557
4 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.