Reservoarpenna 18 k guld

660352

RESERVOARPENNA, 18 k guld, guillocherad dekor, 14 k guldstift, hylsans topp med graverat monogram, längd 10,5 cm, totalvikt ca 21,3 g
BLYERTSPENNA, förgylld, dekor av akantusslingor, längd 10,5 cm, totalvikt ca 13,3 g

Ej funktionstestade, bucklor

Guld/Smycken, Diverse

Reservoarpenna 18 k guld

Budhistorik (4 bud)

5020438
900
5016718
5016717
5016183

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.