Einar Bäckström bodslampa

660343

EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1900-talets mitt, modell nr 5226, mässing och svartlackerad metall, stämplad på fotten, höjd (exl glödlampa) ca 35 cm

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Einar Bäckström bodslampa

Budhistorik (16 bud)
5023346
5023345
950
5023342
900
5023341
850
5023339

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.