Vägglampetter

660342

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, mässing i form av torchérer med kupor i frostat glas, höjd ca 54 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor

Vägglampetter

Budhistorik (8 bud)
5019241
650
5019238
600
5019240
550
5019238
500
5019163
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.