Spegel 1700-tal

660332

SPEGEL, barock, 1700-tal, rikt skuren i valnöt, 109x74 cm

Maskstungen, skador, senare glas, kompleterad

Speglar

Rum 4

Spegel 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
5017775
5019249
5017775
1 700
5019219
1 600
5017775

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.