Ljusstakar empirestil

660331

LJUSSTAKAR, 1 par, empirstil, gjuten mässing, 1900-tal, höjd ca 25 cm

Bruksslitage, avslag vid ena ljuspipans fäste

Belysning, Bordslampor, Metall, Metall

Drottninggatan 36, Malmö

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (6 bud)
5017914
5016302
5011238
5011238
5009925

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.