Supkoppar mm i silver

660322

FAT, SUPKOPPAR, DOSA, silver, 1900-tal, 7 delar, större fatets diameter 20,5 cm, vikt ca 475 g

Bucklor och gravyr

Silver

Monter 22

Supkoppar mm i silver

Budhistorik (7 bud)
5012758
1 300
5016244
1 300
5012758
5013673
5012758
450

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.