Spelbord 17/1800-tal

660319

SPELBORD, 17/1800-tal, fanérat i björk, låda i sargen, nyckelbussning i mässing, höjd ca 77, 89x45 cm

Nyckel finns (sitter fast i låset), brukslitage, smärre torrsprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Spelbord 17/1800-tal

Budhistorik (4 bud)

5019886
5019831
5015757
5013129

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.