Bengt Orup litografi

660312

BENGT ORUP (1919-1996): Abstrakt komposition, litografi, signerad samt numrerad 186/235, motivmått ca 46x60 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bengt Orup litografi

Budhistorik (3 bud)

5019799
5019766
5019612

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.