Edgar Wallin

660310

EDGAR WALLIN (1892-1963): Stadsmotiv, signerad Egard Wallin, olja på duk, ca 60x73 cm

Fack 6

Edgar Wallin

Budhistorik (30 bud)
5019686
5019683
2 800
5019680
2 600
5019675
2 400
5019673

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.