Edgar Wallin oljemålning

660307

EDGAR WALLIN (1892-1963): Dam i svart, signerad och daterad Edgar Wallin 1943, olja på duk, 100x81 cm

Dukhål

Rum 9

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5018504
2019-07-07 11:42:51

2019-07-07 kl 12:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.