Matgrupp

660306

MATGRUPP, 13 dlr, lantstil, bestående av matbord i ek med infällda stenpartier, höjd ca 76 cm, 277x107 cm samt 12 stolar, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage, repor och märken

Möbler, Matsalsmöbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Matgrupp

Budhistorik (1 bud)

5029322
2019-07-13 12:09:49
4 800

2019-07-18 kl 19:54
Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.